TERAPIE - WSPOMAGANIE

Zawsze zaczynam od dokładnej analizy przyczyny dolegliwości. W tym celu proszę o wypełnienie ankiety dietetycznej oraz o wyniki badań, o których wykonanie proszę przed wizytą.

Na tej podstawie określam zakres potrzebnych testów, które wykonuję przy użyciu elektrokardiogramu Clue, interfejsu mózgowego – MEZATOR  M1 oraz Biorezonansu Bio- QUANTUM – dopiero na tej podstawie określam jakie terapie mogę zaproponować, aby doprowadzić do jak najlepszej homeostazy organizmu.

Najczęściej jednak zaczynam od:

 • oczyszczania jelit i ogólnego wzmacniania organizmu 
  Po przeprowadzeniu trzech testów urządzeniem Clue Medical oraz Bio-Quantum mam obraz funkcjonowania całego organizmu. To jest podstawą do ustalania właściwego sposobu odżywiania, uzupełnienia wszystkich niedoborów minerałów, pierwiastków śladowych oraz witamin. To wszystko w celu wzmacniania funkcji poszczególnych narządów i zwiększenia wchłanialności substancji odżywczych w jelicie cienkim, które jest przecież naszym „drugim mózgiem”. Już w IV wieku p.n.e. grecki Doktor Hipokrates twierdził, że „śmierć zaczyna się w jelitach” – i trudno się z tym twierdzeniem nie zgodzić.
 • usuwanie toksyn i metali ciężkich – Detox
  Toksyny i metale ciężkie kumulują się latami w naszym organizmie, powodując znaczne nieprawidłowości w pracy większości narządów, a w konsekwencji wywołują całą masę chorób w tym nowotworowych i neurologicznych. Dlatego usunięcie ich ma ogromne znaczenie w szczególności w chorobach nowotworowych. Zwłaszcza groźne są pozostałości pestycydów pochodzących z roślin i zwierząt, ale również te które dostają się z powietrzem, wodą, spalinami, dymem tytoniowym, produktami czyszczącymi stosowanymi w gospodarstwach domowych. Nie bez znaczenia jest również promieniowanie elektromagnetyczne czyli tzw. elektrosmog.
  Usuwanie toksyn i metali ciężkich z organizmu dzielę na dwa etapy: w pierwszej kolejności stosuję minerały naturalne – zeolit medyczny Vita Pure z wodą plazmową oraz w zależności od ilości toksyn specjalne mieszanki ziołowe wspomagające organizm w detoksykacji. W drugim etapie dołączam chlorellę Vita Cell i zioła wzmacniające pracę układu wydalniczego
 • usuwanie pasożytów, wirusów, grzybów, bakterii
  Na sam koniec zostawiam usuwanie pasożytów z naszego ciała, choć już wstępne usuwanie patogenów następuje samoistnie w trakcie detoksykacji ponieważ stwarza ona niekorzystne środowisko dla niektórych obciążeń. Tu sposobów jest wiele w zależności od organizmu, bo do każdego klienta podchodzę indywidualnie.
  W trakcie kuracji najczęściej jednak zalecam ścisłą dietę, zioła lub ich mieszankę i produkty spożywcze o właściwościach przeciwpasożytniczych, zmieniając schemat co 2-4 tyg., gdyż patogeny potrafią się na nie uodparniać. Dodatkowym wsparciem jest plazmoterapia (głównie na wirusy, bakterie i grzyby) oraz fotel zimnej plazmy.
  Czas potrzebny na usunięcie patogenów zwykle trwa od dwóch do czterech miesięcy, gdyż należy uwzględnić cykliczność jajeczkowania pasożytów. Zdarzają się jednak trudne przypadki (np. borelioza) gdzie usuwanie patogenów jest bardzo skomplikowanym procesem, który w całokształcie może trwać ponad pól roku.

Odżywianie komórkowe - odporność

Dieta mimo, iż kojarzy się z odchudzaniem, oznacza sposób odżywiania się i nie zawsze musi doprowadzić do spadku masy ciała. Może być wręcz przeciwnie. Dobrze dobrana i zrównoważona dieta zapewni dobre samopoczucie i zachowanie wysokiej sprawności fizycznej i intelektualnej.

Każdy z nas posiada jakieś nawyki żywieniowe. Spożywamy za dużo produktów wysoko przetworzonych, redukując jednocześnie ilość składników naturalnych. Mówiąc wprost, jesteśmy najedzeni, a nie dożywieni czyli jeżeli coś zjedliśmy to nie znaczy, że w sposób właściwy odżywiliśmy nasz organizm. I o tym świadczy tak gwałtowny wzrost chorób cywilizacyjnych.

Przyczyną 85% chorób jest długotrwały niedobór minerałów, witamin, pierwiastków śladowych i innych składników odżywczych, który prowadzi do nieprawidłowej funkcji komórek. Czyli w naszej komórce reakcje biochemiczne (jest ich ponad 63 tyś na sekundę) zachodzą nieprawidłowo. Powstające miliony nowych komórek budujących nasze organy i cały organizm, nie są już w pełni zdrowe, a skoro nowe komórki nie są zdrowe to i cały organizm nie będzie zdrowy. Tak zaczynają się tworzyć choroby przewlekłe.

Autorem tego odkrycia jest niemiecki lekarz i naukowiec Dr Matthias Rath, twórca medycyny komórkowej.

Z kolei Dr Bruce Lipton Wykazał, iż każda komórka ma umiejętność „wyczucia” pożywienia i przemieszczenia się w jego kierunku. Potrafi także rozpoznać toksyny i drapieżców oraz podjąć w związku z tym stosowne działania.

Nie sposób nie wspomnieć o Dr Alexis Carell, który otrzymał Nagrodę Nobla za utrzymanie przy życiu przez 43 lata komórek kurczaka. Chciał udowodnić światu, że komórka może być nieśmiertelna!

Ciało człowieka jest organizmem wielokomórkowym, w którym wyspecjalizowane grupy komórek tworząc tkanki i organy realizują podstawowe funkcje życiowe.

Reasumują, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, czyli ponad 70 miliardów komórek potrzebne jest odżywienie i oczyszczanie ich na poziomie komórkowym. Polega ono na dostarczeniu wszelkich niezbędnych składników odżywczych w optymalnych proporcjach i ilościach do każdej komórki naszego ciała.
Okazuje się, że nie jest to takie proste. Trzeba uświadomić sobie dwie rzeczy:

 • zawartość składników odżywczych w warzywach i owocach zmniejszyła się o ok 60% w ciągu ostatnich 30 lat. Oznacza to, że żeby zaspokoić potrzeby naszego organizmu musielibyśmy znacząco zwiększyć swoje porcje pożywienia. Winę za ten stan ponoszą metody nawożenia, przedwczesne zbiory plonów, odległy transport, zbyt długie przechowywanie i modyfikacje genetyczne.
 • zasz organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje dziennie 12-15 witamin bez których organizm nie przyswoi ok. 70 składników mineralnych, do tego 21 aminokwasów z czego 8 musi być dostarczonych z pożywieniem. A to oznacza, że nasza dieta nie może składać się przypadkowych połączeń składników.

Wniosek jest taki, że nasz organizm musimy wspierać w odpowiednie źródła substancji odżywczych, których nie posiada nasza dieta. Naturalnym rozwiązaniem jest odpowiednia suplementacja, ale…

Uwaga! Najczęściej popełnianym błędem jest suplementacja z użyciem tylko wybranych minerałów czy witamin i w dodatku syntetyczna. Medycyna komórkowa w tym względzie nie pozostawia złudzeń: substancje syntetyczne stwarzają zagrożenie dla zdrowia. Nasz organizm potrzebuje kompleksu minerałów, pierwiastków śladowych i witamin, ale tylko w postaci naturalnej, bo tylko takie jest w stanie przyswoić komórka.
Zatem należy postawić na odżywianie komórkowe z wykorzystaniem zdrowej żywności i 100% naturalnych suplementów.

Jeśli więc czujesz, że Twoje zdrowie potrzebuje wsparcia skontaktuj się ze mną. Przygotuję dla Ciebie odpowiednią profilaktykę, tak, aby odżywić Twoje komórki i pozwolić im zbudować porządny fundament. Tylko w taki sposób, odkwasisz, oczyścisz i zregenerujesz swój organizm.

Oczyszczanie z metali ciężkich i odkwaszanie organizmu

Czy wiesz ile silnie toksycznych składników może odkładać się na co dzień w Twoim ciele?
Metale ciężkie jak: aluminium, rtęć, ołów, tal, kadm i arsen – występują obecnie w środowisku w takich ilościach, że niemal wszyscy jesteśmy nimi zatruci do pewnego stopnia…

Osadzają się w narządach wewnętrznych i komórkach. Są bardzo trudne do zmetabolizowania, powodują szereg poważnych problemów zdrowotnych, w tym często złe samopoczucie, choroby niewiadomego pochodzenia i niewiadomych przyczyn. Jeśli więc źle się czujesz, a standardowe badania lekarskie nic nie wykazują, może to być oznaką kumulowania się metali ciężkich czy toksyn w Twoim organizmie.
Metale ciężkie znajdziemy w wodzie, w powietrzu, pożywieniu jako konserwanty i sztuczne substancje, plombach dentystycznych, farbie, lekach, sprzęcie kuchennym, a nawet w kosmetykach i ubraniach.

Codzienna ekspozycja na niskie dawki metali ciężkich może być przyczyną wszelkiego rodzaju chorób w tym nowotworowych. O zatruciu metalami ciężkimi najczęściej świadczą takie dolegliwości jak: ból głowy, depresja, drżenie mięśni, słabe włosy i paznokcie, ciemne zabarwienie wokół oczu, zaburzona praca nerek i wątroby, osłabienie organizmu, częsta niestrawność, arytmia serca, bezsenność, nadpobudliwość, problemy z układem pokarmowym, krążenia oraz nerwowym.

Objawy

Możesz mieć problem z porannym wstawaniem, może doskwierać Ci ospałość, spadek koncentracji i energii. To zespół objawów określanych mianem przewlekłego zmęczenia i może mieć związek z zatruciem metalami, ale może również być sygnałem niepokojących zmian zachodzących w organizmie, na przykład rozwijających się chorób przewlekłych.

W obecnych czasach przy tak skażonym środowisku nasz organizm mimo, iż ma wewnętrzne funkcje, które odpowiadają za oczyszczanie organizmu z metali ciężkich już nie jest w stanie funkcjonować na tyle wydajnie, by pozbyć się wszystkich szkodliwych substancji.

Badania wykazały niezbicie, że nasz organizm nie potrafi usuwać wszystkich różnorodnych toksyn i chemikaliów, jakie codziennie wdychamy i zjadamy. Gromadzą się one po prostu w naszych komórkach (zwłaszcza w komórkach tłuszczowych), tkankach, krwi i różnych organach (jak jelita, wątroba i mózg) i pozostają tam przez nieokreślony czas powodując różnorodne problemy zdrowotne.

Na szczęście, istnieją bezpieczne sposoby na to, by wspomóc organizm do samodzielnego pozbycia się metali ciężkich. Dlatego zapraszam do współpracy, by optymalnie dostosować dietę dla Twojego organizmu i dobrać odpowiednie dla Ciebie metody profilaktyki.

Oczyszczanie warto wesprzeć naturalnymi produktami, które są bezpieczne, a co najważniejsze w 100% naturalne.

Czy wiesz, że to zakwaszenie organizmu nie pozwala Ci schudnąć?

Większość z nas słyszała już o zakwaszeniu organizmu, ale bywa, że nie do końca zdajemy sobie sprawę jak poważnym problemem jest brak równowagi kwasowo-zasadowej w naszym ciele. Bóle głowy, zmęczenie, trudności z odchudzaniem, zgaga, zaparcia, trądzik, osteoporoza, bóle mięśni i stawów itd. Te wszystkie dolegliwości mogą mieć związek z niewłaściwym pH organizmu.

Jeśli obserwujesz u siebie niektóre z tych objawów, jeśli od wielu lat bezskutecznie próbujesz zgubić zbędne kilogramy, serdecznie zapraszam. Wytwórnia zdrowia powstała w celu wykorzystania urządzeń weryfikacyjnych, wiedzy i doświadczenia najlepszych na świecie lekarzy i terapeutów głównie z Niemiec, Austrii, Szwajcarii po to, by doprowadzić człowieka do zdrowia bez skutków ubocznych. Za pomocą nowoczesnych metod weryfikacyjnych, dającymi nawet do 95% i więcej trafności pozwalają wykryć przyczyny schorzeń – nawet zanim pojawią się pierwsze objawy! Jestem również w stanie stwierdzić czy i w jakim stopniu jest zakwaszony i zatoksyczniony organizm, jaka jest jego gospodarka energetyczna oraz czy spożywane pokarmy są przyswajane i przetwarzane na własne potrzeby organizmu.

Bezpieczne odchudzanie i odkwaszanie organizmu pozwala odzyskać zachwianą równowagę i przywrócić metabolizm na właściwe tory. Korzyścią jest nie tylko utrata zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim odzyskanie dobrego samopoczucia i likwidacja wielu dolegliwości, które do tej pory wydawały się nie mieć wyraźnej przyczyny. Każda osoba jest inna i każdej należy się indywidualne podejście, dlatego pragnę znaleźć rozwiązanie dla każdego oraz nauczyć jak żyć, aby zachować zawsze dobrą kondycję zdrowotną, fizyczną i psychiczną.

Plazmo-terapie

MEDYCYNA PLAZMOWA oparta na technologii KESHE

Medycyna konwencjonalna patrzy tylko na materialny aspekt osoby, jego ciało. Medycyna plazmowa stara się zrozumieć wszystkie cztery aspekty choroby:
1. Fizyczność
Jest to jedyna dziedzina, którą zajmuje się medycyna konwencjonalna. Według technologii KESHE 96% masy ciała fizycznego składa się z 4 pierwiastków C/węgiel/ O/tlen H/wodór/ N/azot, które powstają w wyniku oddziaływania pola magrav słońca z ziemią. Te 4 pierwiastki tworzą aminokwasy, które są podstawą życia. 95% masy aminokwasów to woda. W medycynie plazmowej podstawowym działaniem jest uzupełnienie niedoborów tych 4 pierwiastków.
2 . Energia
Mówiąc o energii, nie odnosimy się tylko do elektrycznego impulsu mózgu przez nerwy. Ponieważ mamy fizyczne ciało, mamy energetyczne ciało, które można uwidocznić.
Kiedy jesteśmy bardzo spragnieni, każda komórka naszego ciała umiera z braku wody – wtedy pijemy szklankę zimnej wody i cały nasz system, każda komórka i nasze emocje są natychmiast szczęśliwe i odświeżone. Nie jest to możliwe dzięki procesom fizjologicznym. Woda nie może wejść natychmiast do każdej komórki. Musi przejść przez usta, żołądek, przewód pokarmowy, limfe do krwi – z krwi do komórek. To wymaga czasu nie jest niemożliwe do natychmiastowej realizacji. Jeśli spojrzymy na nasze ciało energetyczne, łatwo to wytłumaczyć: pod względem energii wszystkie komórki są ze sobą połączone, a transmisja informacji nie wymaga czasu – więc efekt ulgi jest natychmiastowy.

Oczywiście woda przechodzi również przez ścieżki ciała, aby nawilżyć komórki. Ale jak każda materia, która wchodzi do naszego układu, jest dalej dzielona na energię – GANS – plazmę, która jest przekazywana do właściwych miejsc w miarę potrzeby oraz w pozostałościach materiału, które przyjmują fizjologiczne ścieżki eliminacji…
3. Emocje
Nawet medycyna konwencjonalna stwierdza, że 98% chorób jest psychosomatycznych, spowodowanych przez stres w mózgu. Prawie wszystkie choroby są leczone przez tłumienie aktywności mózgu.
W medycynie plazmowej wiemy, że 100% chorób i zdrowia jest kontrolowanych przez emocje. Mamy zdolność tworzenia siebie i tworzenia rzeczywistości wokół nas poprzez nasze myśli.
Przykład – choroba Altzheimera. Zgodnie z konwencjonalną medycyną mózg umiera (widzimy czarne plamy na MRI), tkanka ulega degradacji i nie ma sposobu na jej odzyskanie.
Medycyna plazmowa zauważa, że pacjenci z chorobą Altzheimera odmawiają teraźniejszości, której nie lubią, dlatego szukają schronienia w przeszłości. Choroba jest więc fenomenem psychologicznym, emocjonalnym, a to oznacza, że lekarstwo jest całkiem możliwe – jeśli pracujemy głównie nad częścią emocjonalną.
Centrum emocjonalne znajduje się pośrodku mózgu; ma „małe okienko”, przez które emocjonalne centrum wysyła sygnały, które budują i kontrolują naszą rzeczywistość – świat wokół nas, a także nasze ciała. U progu tego okna mogą znajdować się stłumione lub nierozwiązane emocje, które blokują prawidłowe funkcjonowanie ciała, a przez to wyłaniają się choroby. Taka blokada może stać się tak ważna, że centrum emocjonalne zatrzymuje funkcjonowanie organizmu. Jest to widoczne we wszystkich śmiertelnych chorobach, takich jak rak. To wewnętrzne samobójstwo. Centrum emocjonalne mówi: „Nie, nie możemy dalej żyć w takich warunkach. Lepiej się wymknąć”.
To okno jest także „miejscem”, do którego kierowane są nasze wysiłki uzdrawiania.

4 . Dusza
W medycynie plazmowej nie łączymy pojęcia duszy z jakąkolwiek religią. Medycyna plazmowa mówi nam, że dusza znajduje się w centrum naszego systemu – jest widoczna na zdjęciach w postaci małej kulki w centrum naszego mózgu. Dusza jest naszym połączeniem z wszystkimi innymi duszami we wszechświecie. Można powiedzieć, że jeśli spojrzymy na wszystkie dusze wszechświata, to tworzą one jeden system. Dusza jest stała, wieczna, niezmienna; szuka emocji i fizycznego ciała, aby znaleźć równowagę w danym środowisku.

Kiedy zrozumiemy łańcuch dowodzenia duszy poprzez emocje do ciała, możemy nie tylko zrozumieć wszystkie choroby w ich źródle (emocjonalnym), ale także leczyć je.

Pierwszy krok w kierunku uzdrowienia:
Woda plazmowa, sano plazma do likwidacji patogenów.

Co to jest PLAZMA
Plazma jest to urządzenie służące do bezkontaktowej likwidacji patogennych mikroorganizmów, które są przyczyną większości dolegliwości fizycznych i psychicznych, przez emitowanie dokładnie zmierzonych częstotliwości. Plazma generuje pole elektryczne o wysokiej intensywności w porównaniu z kilkoma konkurencyjnymi przyrządami.

Generator plazmowy wykorzystuje wyładowania plazmowe jako medium transmisji impulsów elektromagnetycznych do niszczenia komórek rakowych, wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów, drobnoustrojów i innych patogenów chorobotwórczych. Inspiracją dla twórców tego urządzenia była wiedza i doświadczenie geniusza ubiegłego wieku dr Royal Raymond Rife’a, która zaowocowała powstaniem unikalnego aparatu na miarę światową.

W chwili obecnej na świecie są produkowane trzy urządzenia tego typu. Konkurencyjny generator amerykańskiego wynalazcy James’a Bare’a intelektualnego spadkobiercy dr Rife’a – nie zbliża się nawet parametrami do obecnej Plazmy. Osiąga max. 500 kHz przy 900 kHz jakie może wytwarzać ta plazma. Plazmę zbudowano wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki i techniki, wyłącznie z części wykonywanych przez najlepszych światowych producentów tylko z przeznaczeniem do tego urządzenia.

Niektóre urządzenia pokrywają tylko wąskie spektrum patogenów, natomiast Sanoplasma zapewnia niskie oraz wysokie częstotliwości, działając na cały szereg patogenów, od pleśni aż po pasożyty.

Fale elektromagnetyczne emitowane przez ten aparat działają w promieniu 15 m. To znaczy, że mogą oddziaływać na kilka lub kilkanaście organizmów ludzkich znajdujących się w tym samym pomieszczeniu co Plazma.

2w1 SKANER+GENERATOR PLAZMOWY

Przyrząd plazma łączy w sobie skaner częstotliwościowy – biofeedback, z pomocą którego można zmierzyć skuteczną częstotliwość rezonansową, oraz generator plazmowy przeznaczony do bezkontaktowej likwidacji patogenów (bakterie, wirusy, pleśnie, pasożyty).

Jak działa plazma?

Wybiórczo likwiduje patogeny
Po zmierzeniu dokładnych częstotliwości rezonansowych patogennych mikroorganizmów następuje ich wybiórcza likwidacja Sanoplasmą. Każdy mikroorganizm charakteryzuje określona częstotliwość. Emitując tę częstotliwość wywołamy rezonans z następną destrukcją patogenów.