Oczyszczanie z metali ciężkich i odkwaszanie organizmu

Czy wiesz ile silnie toksycznych składników może odkładać się na co dzień w Twoim ciele?
Metale ciężkie jak: aluminium, rtęć, ołów, tal, kadm i arsen – występują obecnie w środowisku w takich ilościach, że niemal wszyscy jesteśmy nimi zatruci do pewnego stopnia…

Osadzają się w narządach wewnętrznych i komórkach. Są bardzo trudne do zmetabolizowania, powodują szereg poważnych problemów zdrowotnych, w tym często złe samopoczucie, choroby niewiadomego pochodzenia i niewiadomych przyczyn. Jeśli więc źle się czujesz, a standardowe badania lekarskie nic nie wykazują, może to być oznaką kumulowania się metali ciężkich czy toksyn w Twoim organizmie.
Metale ciężkie znajdziemy w wodzie, w powietrzu, pożywieniu jako konserwanty i sztuczne substancje, plombach dentystycznych, farbie, lekach, sprzęcie kuchennym, a nawet w kosmetykach i ubraniach.

Codzienna ekspozycja na niskie dawki metali ciężkich może być przyczyną wszelkiego rodzaju chorób w tym nowotworowych. O zatruciu metalami ciężkimi najczęściej świadczą takie dolegliwości jak: ból głowy, depresja, drżenie mięśni, słabe włosy i paznokcie, ciemne zabarwienie wokół oczu, zaburzona praca nerek i wątroby, osłabienie organizmu, częsta niestrawność, arytmia serca, bezsenność, nadpobudliwość, problemy z układem pokarmowym, krążenia oraz nerwowym.

Objawy

Możesz mieć problem z porannym wstawaniem, może doskwierać Ci ospałość, spadek koncentracji i energii. To zespół objawów określanych mianem przewlekłego zmęczenia i może mieć związek z zatruciem metalami, ale może również być sygnałem niepokojących zmian zachodzących w organizmie, na przykład rozwijających się chorób przewlekłych.

W obecnych czasach przy tak skażonym środowisku nasz organizm mimo, iż ma wewnętrzne funkcje, które odpowiadają za oczyszczanie organizmu z metali ciężkich już nie jest w stanie funkcjonować na tyle wydajnie, by pozbyć się wszystkich szkodliwych substancji.

Badania wykazały niezbicie, że nasz organizm nie potrafi usuwać wszystkich różnorodnych toksyn i chemikaliów, jakie codziennie wdychamy i zjadamy. Gromadzą się one po prostu w naszych komórkach (zwłaszcza w komórkach tłuszczowych), tkankach, krwi i różnych organach (jak jelita, wątroba i mózg) i pozostają tam przez nieokreślony czas powodując różnorodne problemy zdrowotne.

Na szczęście, istnieją bezpieczne sposoby na to, by wspomóc organizm do samodzielnego pozbycia się metali ciężkich. Dlatego zapraszam do współpracy, by optymalnie dostosować dietę dla Twojego organizmu i dobrać odpowiednie dla Ciebie metody profilaktyki.

Oczyszczanie warto wesprzeć naturalnymi produktami, które są bezpieczne, a co najważniejsze w 100% naturalne.

Czy wiesz, że to zakwaszenie organizmu nie pozwala Ci schudnąć?

Większość z nas słyszała już o zakwaszeniu organizmu, ale bywa, że nie do końca zdajemy sobie sprawę jak poważnym problemem jest brak równowagi kwasowo-zasadowej w naszym ciele. Bóle głowy, zmęczenie, trudności z odchudzaniem, zgaga, zaparcia, trądzik, osteoporoza, bóle mięśni i stawów itd. Te wszystkie dolegliwości mogą mieć związek z niewłaściwym pH organizmu.

Jeśli obserwujesz u siebie niektóre z tych objawów, jeśli od wielu lat bezskutecznie próbujesz zgubić zbędne kilogramy, serdecznie zapraszam. Wytwórnia zdrowia powstała w celu wykorzystania urządzeń weryfikacyjnych, wiedzy i doświadczenia najlepszych na świecie lekarzy i terapeutów głównie z Niemiec, Austrii, Szwajcarii po to, by doprowadzić człowieka do zdrowia bez skutków ubocznych. Za pomocą nowoczesnych metod weryfikacyjnych, dającymi nawet do 95% i więcej trafności pozwalają wykryć przyczyny schorzeń – nawet zanim pojawią się pierwsze objawy! Jestem również w stanie stwierdzić czy i w jakim stopniu jest zakwaszony i zatoksyczniony organizm, jaka jest jego gospodarka energetyczna oraz czy spożywane pokarmy są przyswajane i przetwarzane na własne potrzeby organizmu.

Bezpieczne odchudzanie i odkwaszanie organizmu pozwala odzyskać zachwianą równowagę i przywrócić metabolizm na właściwe tory. Korzyścią jest nie tylko utrata zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim odzyskanie dobrego samopoczucia i likwidacja wielu dolegliwości, które do tej pory wydawały się nie mieć wyraźnej przyczyny. Każda osoba jest inna i każdej należy się indywidualne podejście, dlatego pragnę znaleźć rozwiązanie dla każdego oraz nauczyć jak żyć, aby zachować zawsze dobrą kondycję zdrowotną, fizyczną i psychiczną.