DIETOTERAPIE

Właściwie dobrana dieta i terapia to jednak nie tylko profilaktyka – to także doskonałe narzędzie, które można wykorzystać w walce w niemalże z każdą chorobą. Wytwórnia zdrowia przedstawi Ci całożyciową strategię żywienia w jednym jasnym i szczegółowym planie działania, którego celem jest stworzenie zdrowego metabolizmu, wyleczenie twojego układu trawiennego, ukojenie stanu zapalnego i położenie kresu niezdrowym zachciankom i przyzwyczajeniom. Zmotywujemy Cię, abyś trwale mógł zmienić nawyki żywieniowe. Pokażemy Ci realne i racjonalne zmiany w Twoim życiu i żywieniu. Dodatkowo pomożemy zaplanować ewentualne badania weryfikacyjne  i suplementację, jeśli taka będzie potrzebna.

Pozbądź się takich chorób, jak: nadwaga, otyłość, cukrzyca, nowotwór, wysoki cholesterol, podwyższone ciśnienie krwi, trądzik, egzema, łuszczyca, chroniczne zmęczenie, zaparcia, astma, alergia i wiele, wiele innych.

Efekty realizowania mojego programu żywieniowego zobaczysz nie tylko w zmniejszającym się obwodzie, czy lepszym samopoczuciu, ale także wymiernie – w poprawiających się wynikach badań.

 • dietoterapia antynowotworowa
 • diety eliminacyjne w alergiach i nietolerancjach
 • dietoterapie i dietoprofilaktyka chorób przewlekłych
 • dietoterapia na płodność
 • konsultacje odchudzające
 • konsultacje zdrowego odżywiania dzieci
 • konsultacje eksperta – zdrowy styl życia

Dieta antynowotworowa

Zdrowe jedzenie to bardzo ważny czynnik w profilaktyce chorób nowotworowych. Dzięki badaniom naukowców posiadamy coraz większą wiedzę na temat diety antyrakowej i potencjału zmniejszania prawdopodobieństwa zachorowania na raka, który tkwi w niektórych produktach spożywczych. Odpowiednio dobrana dieta antynowotworowa oraz naturalna suplementacja organizmu znacznie zwiększa szansę na szybsze wyzdrowienie nawet w trakcie chemio czy radioterapii.

W przypadku nowotworu należy pozbyć się przyczyn własnej choroby!

Dobierzemy wspólnie odpowiednią dla Ciebie dietoterapię optymalnego odżywiania,  oczyszczania jelita cienkiego, odtruwania i odbudowy organizmu. Moim celem jest doprowadzić organizm do jego samoregulacji na poziomie komórkowym, tak aby komórki nowotworowe ginęły, a na ich miejsce powstawały zdrowe.

Diety eliminacyjne w alergiach i nietolerancjach

Zdrowie zaczyna się od jedzenia. Czy wiesz, że poszczególne grupy pokarmowe mogą negatywnie oddziaływać na twój wygląd, samopoczucie i życie – wywołując efekty, których nigdy nie powiązałbyś ze swoją dietą, aż 85% chorób jest dietozależnych  Wytwórnia zdrowia przedstawi Ci całożyciową strategię żywienia „Dobrym Jedzeniem” w jednym jasnym i szczegółowym planie działania, którego celem jest stworzenie zdrowego metabolizmu, wyleczenie twojego układu trawiennego, ukojenie stanu zapalnego i położenie kresu niezdrowym zachciankom, przyzwyczajeniom i relacji z jedzeniem. Pozbądź się  takich chorób, jak:  alergia, Leśniowskiego-Crona, zespół jelita drażliwego, nadwaga, otyłość, cukrzyca, wysoki cholesterol, podwyższone ciśnienie krwi, trądzik, egzema, łuszczyca, chroniczne zmęczenie, zaparcia, astma, i wiele, wiele innych.

Umów się na wizytę i dowiedz się więcej na temat alergii i nietolerancji pokarmów.  Układając odpowiednią dietę pomogę Ci odzyskać dobre samopoczucie i zminimalizuje lub całkowicie usunę dolegliwości.

Dietoterapie i dietoprofilaktyka chorób przewlekłych

Czy zdarza Ci się, że wstajesz rano, patrzysz w lustro i zastanawiasz się gdzie ta pełna życia, energiczna osoba? Czy czujesz się ostatnio jakaś ociężała, zmęczona jakby przybyło Ci nagle minimum 10 lat? Czy diety, które stosujesz są nieskuteczne, a ty od dłuższego czasu nie możesz pozbyć się kilku zbędnych kilogramów?

To znak, że w twoim organizmie skumulowały się toksyny.

Toksynami nazywamy różnego rodzaju substancje, które wywierają szkodliwy wpływ na nasz organizm. Jesteśmy narażeni na wpływ tych związków każdego dnia. Docierają one do naszego ciała na przykład wraz z pokarmem.

Wysoko przetworzone produkty obfitują w konserwanty, barwniki, aromaty, które nie są obojętne dla naszego zdrowia. Dodatkowo wprowadzamy do organizmu resztki antybiotyków, które były podawane zwierzętom i toksyny, które znajdowały się w ich paszy.

Często zażywamy nadmierną ilość leków, które tak naprawdę moglibyśmy ograniczyć (np. leki przeciwbólowe, środki antykoncepcyjne i nasenne). Toksyny znajdują się również w naszym najbliższym otoczeniu, np. w wodzie, glebie, powietrzu czy mieszkaniu.

Nagromadzenia toksycznych związków powoduje zaburzenie wewnętrznej równowagi organizmu i jest przyczyną powstawania chorób przewlekłych.

Pierwsze objawy nagromadzenia zbyt dużej ilości szkodliwych związków to:

 • bóle głowy, uczucie ogólnego przemęczenia, rozdrażnienia,
 • nadwaga, nadciśnienie, cukrzyca, wysoki cholesterol,
 • obniżenie sprawności psychicznej i fizycznej,
 • złe samopoczucie, problemy z koncentracją, bezsenność,
 • obrzęki, spowolnione trawienie, wzdęcia i zaparcia,
 • nieprzyjemny zapach z ust, blada skora lub z trądzikiem, cellulit,
 • brak skuteczności diet odchudzających.

Ponadto medycyna naturalna mówi, że większość chorób układu nerwowego, jak również nowotworów wynika z kumulacji toksycznych związków, które przenikają do ciała z pożywienia i otaczającego nas skażonego środowiska.

Co zrobić, żeby wreszcie pozbyć się trucizn które są przyczyną chorób przewlekłych i przy okazji schudnąć?

Przede wszystkim zadać sobie pytanie „ czy jesteśmy gotowi pozbyć się przyczyn własnej choroby?” Nie jest to wcale takie trudne i mozolne jak mogłoby się wydawać.

Wspólnie ustalimy jak przeprowadzić prostą kurację optymalnego odżywiania, odtruwania i odbudowy organizmu. Pomogę doprowadzić Twój organizm do jego samoregulacji na poziomie komórkowym, a wszystkie choroby chroniczne odejdą raz na zawsze.

Dietoterapia na płodność

Coraz więcej osób jest świadomych konieczności zdrowego żywienia, a także utrzymywania odpowiedniej masy ciała. Czynniki te nie tylko sprawiają, że czujemy się doskonale, ale i mają bezpośredni wpływ na naszą płodność. W obecnych czasach spotykam się z coraz większą liczbą kobiet mających kłopoty z zajściem w ciążę, które najczęściej wynikają z problemów zdrowotnych zarówno kobiety jak i mężczyzny.

Jako dyplomowany specjalista ds. dietetyki posiadam szeroką wiedzę w zakresie żywienia i niezbędne doświadczenie w naturoterapii zdobyte podczas ostatnich lat pracy z najlepszymi terapeutami na świecie. Podpierając się specjalistyczną wiedzą, wiem jak sprawić, by odpowiednia dietoterapia mogła nie tylko poprawić komfort Twojego życia, ale i wpłynąć na Twoją płodność. Jednym słowem wiem jak wyregulować Twój organizm, by wszystkie procesy biochemiczne zachodziły prawidłowo.

Macierzyństwo to jeden z najważniejszych i najwspanialszych etapów życia kobiety. Ale żeby być na nie gotową, trzeba starannie się przygotować. To także doskonały moment, by wreszcie zadbać o siebie i swojego partnera, bowiem zdrowie dziecka w połowie zależy od kobiety i w połowie od zdrowia mężczyzny.

Zapraszam do mojej Wytwórni Zdrowia na spotkanie edukacyjne w całości poświęcone płodności. Podczas spotkania przeprowadzę z Tobą oraz Twoim partnerem szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny. Razem zadbamy o optymalne przygotowanie Waszych organizmów do nowej roli.

Ustalimy odpowiednią dietę, odpowiem Wam jakie witaminy będą najkorzystniejsze na tym etapie Waszego życia, a także jakie składniki mineralne powinny znaleźć się w optymalnie skomponowanej dla przyszłych rodziców diecie. A może jest coś co trzeba z niej wyeliminować? Zastanówmy się i porozmawiajmy o tym razem.

Przyjrzymy się uważnie Waszemu trybowi życia, zapytamy o przyzwyczajenia żywieniowe, ewentualne schorzenia, czy przyjmowane leki. Postaram się Was wesprzeć i pomóc, opierając się na mojej, cennej wiedzy w dziedzinie żywienia. A wszystko to w przyjaznej i miłej atmosferze.

Jako dietetyk i naturoterapeuta, specjalnie dla Was skomponuje smaczną, bazującą na tym co lubicie, dietę. Będziecie mogli cieszyć się urozmaiconym jadłospisem, który pozytywnie wpłynie na Twoją płodność i Twojego partnera.

Zaufaj! Zachęcam do skorzystania z mojej wiedzy i doświadczenia. Wykonaj pierwszy krok i umów się na wizytę.

Dieta dla kobiet w ciąży, karmiącej i po ciąży

Planowanie ciąży i sama ciąża to najlepszy moment, by przejść na zdrowy tryb życia i zdrowy sposób odżywiania się. Należy wiedzieć, że radykale zmiany nawyków żywieniowych w trakcie ciąży nie są mile widziane i takie decyzje należy podejmować ok. pół roku przed zajściem w ciąże. To w zupełności wystarczający okres na przygotowanie organizmu przyszłych rodziców do poczęcia dziecka i ich nowej roli w życiu. Przed planowana ciążą należy zadbać o oczyszczanie organizmu z toksyn i metali ciężkich oraz zapewnić odżywianie na poziomie komórkowym.

Wszystko po to, by urodzić zdrowe dziecko, a tego wszyscy rodzice pragną najbardziej. Przede wszystkim należy dbać o swój organizm, tak by mógł dostarczyć bobasowi wszystkich niezbędnych do prawidłowego rozwoju składników. Dieta kobiet przed ciążą, w trakcie ciąży i laktacji powinna być urozmaicona i zrównoważona, uzupełniać wszystkie niedobory witamin, minerałów i pierwiastków śladowych w celu zapewnienia energii i odpowiedniej ilości kalorii.

Konsultacje odchudzające

Dieta, mimo, iż kojarzy się z odchudzaniem, oznacza sposób odżywiania. Dobrze dobrana i zrównoważona dieta zapewni odpowiednią wagę ciała, dobre samopoczucie i zachowanie wysokiej sprawności fizycznej i intelektualnej.

Praca z osobami, które pragną zgubić nadprogramowe kilogramy to jedna z podstawowych gałęzi mojej działalności. Jestem otwarta na Twoje oczekiwania i potrzeby. Wspólnie wypracujemy sposób systematycznej utraty masy ciała, dzięki czemu bez nadmiernych wyrzeczeń osiągniesz upragniony cel, który pozostanie z Tobą na zawsze bez efektu jojo.

Dzięki dużemu doświadczeniu w medycynie komplementarnej i przyczynowej oraz wiedzy na temat zdrowego żywienia i zdrowego odchudzania, przekonasz się, że stracone kilogramy nie muszą powracać, a zdrowe odżywianie może być przyjemnością.

Czy wiesz, że to zakwaszenie organizmu nie pozwala Ci schudnąć?

Większość z nas słyszała już o zakwaszeniu organizmu, ale bywa, że nie do końca zdajemy sobie sprawę jak poważnym problemem jest brak równowagi kwasowo-zasadowej w naszym ciele. Bóle głowy, zmęczenie, trudności z odchudzaniem, zgaga, zaparcia, trądzik, osteoporoza, bóle mięśni i stawów itd. Te wszystkie dolegliwości mogą mieć związek z niewłaściwym pH organizmu!

Jeśli obserwujesz u siebie niektóre z tych objawów, jeśli od wielu lat bezskutecznie próbujesz zgubić zbędne kilogramy, serdecznie zapraszam. Indywidualnie opracuję kompleksowy program bezpiecznego odchudzania i oczyszczania organizmu bez skutków ubocznych.

Opracowana we współpracy z najlepszymi lekarzami i terapeutami na świecie dietoterapia pozwoli odzyskać zachwianą równowagę organizmu i przywrócić metabolizm na właściwe tory! Korzyścią jest nie tylko utrata zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim odzyskanie dobrego samopoczucia i likwidacja wielu dolegliwości, które do tej pory wydawały się nie mieć wyraźnej przyczyny!

Umów się na wizytę i dowiedz się więcej na temat skutecznej walki z dodatkowymi kilogramami.

Konsultacje zdrowego odżywiania dzieci

Czy wiesz, że… jesteś tym czym jesz? Aż 85 % chorób jest dietozależnych czyli zależnych od nas samych. Medycyna naturalna mówi, że większość chorób układu nerwowego, jak również nowotworów wynika z kumulacji toksycznych związków, które przenikają do ciała z pożywienia i otaczającego nas skażonego środowiska. Jednym słowem nowotwór powstaje, gdy nasz organizm jest przewlekle zakwaszony i zatoksyczniony.

Codzienna ekspozycja na niskie dawki toksyn i metali ciężkich może być przyczyną wszelkiego rodzaju chorób cywilizacyjnych w tym nowotworowych. O zatruciu metalami ciężkimi i toksynami najczęściej świadczą takie dolegliwości: ból głowy, depresja, drżenie mięśni, słabe włosy i paznokcie, ciemne zabarwienie wokół oczu, zaburzona praca nerek i wątroby, osłabienie organizmu, częsta niestrawność, arytmia serca, bezsenność, nadpobudliwość, problemy z układem pokarmowym, krążenia oraz nerwowym.

Każdy z nas posiada jakieś nawyki żywieniowe. Spożywamy za dużo produktów wysoko przetworzonych, redukując jednocześnie ilość składników naturalnych. Mówiąc wprost. Jesteśmy najedzeni, a niedożywieni czyli jeżeli coś zjedliśmy to nie znaczy, że w sposób właściwy odżywiliśmy nasz organizm. I o tym świadczy tak gwałtowny wzrost chorób cywilizacyjnych w tym nowotworowych.