Weryfikacja biorezonansem Mezator M1

Kiedy tradycyjne leczenie zawodzi, chętnie sięgamy po sposoby alternatywne. Mamy nadzieję, że coś wreszcie pomoże, a dolegliwości ustąpią. Metody niekonwencjonalne starają się sięgać do źródła dolegliwości co sprawia, że pacjenci chętnie sięgają właśnie po nie. Z pomocą przychodzi nowa medycyna bioinformacyjna, dzięki której łatwo można rozpoznać pasożyty, bakterie (m.in. boreliozę), wirusy, alergie, nietolerancje pokarmowe czyli reasumując nieprawidłowości w organizmie i podjąć odpowiednią terapię.

Odkryciem jest nowoczesne urządzenie Mezator M1 z najnowszym oprogramowaniem. Model wykorzystuje technologię NLS i nowoczesne oprogramowanie. Nietrudno wskazać największą zaletę urządzenia: badanie z jego użyciem trwa tylko 15-20 minut. Pojedynczy organ skanuje się maksymalnie 2-3 minuty. Usprawnienie to zawdzięcza dwunastordzeniowemu procesorowi. Nigdy wcześniej analiza stanu zdrowia pacjentów nie była tak szybka i dokładna w przeciwieństwie do urządzeń dawnej generacji gdzie jednak weryfikacja nie jest tak precyzyjna. Dodatkowo badanie elektrodą wymaga o wiele więcej czasu i uciskania biologicznie aktywnych punktów na ciele, co bywa uciążliwe zwłaszcza dla dzieci.

Najnowszej generacji urządzenie analityczno-pomiarowe zwiększa szansę na wykrycie pasożytów, bakterii, wirusów, chorób, niedoborów i nieprawidłowości w organizmie oraz rozpoczęcie odpowiednio dobranej terapii.

Jak działa biorezonans?

Urządzenie metodą biorezonansu magnetycznego bada poszczególne komórki, tkanki, narządy i układy organizmu. Analiza jest możliwa dzięki specjalnym bio-induktorom odbierającym fale elektromagnetyczne z poszczególnych organów. Konwertują one informacje z mózgu i przenoszą na ekran komputera. Szybka weryfikacja i wybór terapii to efekt nowoczesnego oprogramowania i szerokiej bazy dolegliwości, leków i terapii.

Weryfikacja z 95-procentową dokładnością!

W badaniu metodą biorezonansu magnetycznego bardzo istotne jest dokładne określenie źródła zaburzeń. Dzięki innowacyjnym technologiom udało zwiększyć się dokładność badania aż do 95%. Pozwala na badanie struktur, tkanek, organów, komórek, narządów i całych układów. Dodatkowo, badanie wykazuje poziom i obecność alergii, hormonów, wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów i infekcji z określeniem ich dokładnej lokalizacjiBiorezonans pozwala na wykonanie 886 raportów dotyczących organów, czyli ponad 500 więcej niż inne urządzenia. Model dominuje też ilością zapisanych w bazie chorób – zawiera 877 jednostki chorobowe. To pozwala dokładniej przeprowadzić analizę stanu zdrowia i wysnuć wnioski prowadzące do prawidłowej weryfikacji i odpowiedniego dobrania ziół, suplementów czy produktów medycznych.

Urządzenie wykazuje możliwość zweryfikowania 120000 różnych dolegliwości i nieprawidłowości, a także obserwacji sytuacji w czasie rzeczywistym za pomocą wizualizacji. Równie interesującą funkcją jest analiza pokarmów i ich wpływu na organizm, co pozwala na wprowadzenie balansu w diecie pacjenta. Dzięki szybkiej weryfikacji możliwe jest wyeliminowanie ognisk infekcji i zapobieganie rozprzestrzenianiu się dolegliwości.

Sprzęt posiada również programy terapeutyczne: litoterapię, terapię czakrami, autoterapię i regenerację poszczególnych narządów. Dzięki urządzeniu można też analizować pokarmy i ich wpływ na organizm. Bardzo przydatną funkcją jest możliwość oceny zaawansowania choroby pacjenta i prognoza postępu w kolejnych 3-5 latach, jeśli nie zmieni trybu życia. Listę innowacyjnych funkcji zamyka bezinwazyjne badanie krwi. Wszystkie te opcje pozwalają już po jednej wizycie wykryć nieprawidłowości, zlokalizować patogen lub miejsce infekcji i jak najszybciej zacząć działać.

Weryfikacja biorezonansem to szansa na szybkie i niedrogie sprawdzenie patogenów w organizmie. To doskonałe wsparcie dla medycyny akademickiej, zwłaszcza przy weryfikowaniu ciężkich patologii. Nie tylko pozwala szybciej powrócić do zdrowia, ale również daje lepsze efekty dietoterapii, zabiegów czy ćwiczeń.

Jak przygotować się do badania?

Należy być na czczo lub min 4 godz po posiłku i przez ten czas należy pić tylko wodę bez kawy, alkoholu i płynów zawierających cukier.

Dwa dni przed wizytą nie przyjmować suplementów i leków o ile nie zagrażają życiu. Pozbyć się rzeczy metalowych bezpośrednio przylegających do ciała np. biżuterii. Najlepiej być ubranym w strój dwuczęściowy.

Weryfikacja stanu organizmu - TEST CLUE MEDICAL

Test metodą BnR za pomocą urządzenia CLUE medical

Clue Medical to urządzenie medyczne stworzone na zlecenie rosyjskiego projektu Mars 500, z myślą o badaniu astronautów w przestrzeni kosmicznej. Obecnie kilka szpitali w Austrii i Szwajcarii posiada takie urządzenie.

Dzięki współpracy z jednym z twórców Clue Medical posiadam kompletną wiedzę na temat wykorzystania tego urządzenia w celu określenia stanu organizmu zarówno u osób zmagających się z różnego rodzaju dolegliwościami jak i u osób zdrowych oraz sportowców (możemy poprawić ich wydajność o około 11%). Clue Medical sczytuje informacje za pomocą elektrod na zasadzie elektrokardiogramu (EKG) dlatego nie ma przeciwwskazań do stosowania co do wieku czy stanu zdrowia.

Urządzenie Clue Medical jako jedyne w Europie potrafi zmierzyć wegetatywny układ nerwowy co potrafimy przełożyć na stan tak zwanego drugiego mózgu (żołądek, jelita w tym jelito cienkie), wydolność w przyswajaniu składników odżywczych z pożywienia, prawidłowość oddechu i dotlenienia pnia mózgu, kończyn, stan odżywienia na płaszczyźnie komórkowej (nie w krwiobiegu, a w tkankach) – niedobory minerałów, pierwiastków śladowych i witamin, zasoby energetyczne.

  • Elastyczność serca, prawidłowość oddychania (przeponą czy płucami), skala niedoborów minerałowych, (warto wiedzieć, że mięsień serca jest tym, który najdłużej utrzymuje maksymalną elastyczność, dlatego jej obniżenie daje nam pogląd na pozostałe organy a co za tym idzie na niedobory minerałowe).

  • Pracę układu współczulnego i przywspółczulnego co przekłada się na informacje np. o tym jak i w jakim stopniu organizm przetwarza spożyte pokarmy na energię oraz czy jest w stanie przetworzyć je na energię czy też powstają z nich składowane w tkance tłuszczowej, kościach itp. szkodliwe toksyny.
  • Czy dana osoba prawidłowo „ładuje akumulatory” w czasie snu.
  • Jakie mamy zapasy glikogenów w wątrobie i czy są prawidłowo produkowane (glikogeny to rodzaj cukrów, które można porównać do energii życiowej potrzebnej do wszystkich zachodzących w organizmie procesów, niestety postęp cywilizacji i to co się z nim wiąże np. stres, niepełnowartościowe pożywienie, duża ilość toksyn w środowisku sprawiają, że organizm zużywa większe ilości glikogenów. Zdarza się, że 3-letnie zapasy jakie powinny być magazynowane w wątrobie zostają wykorzystane prawie do zera, a gdy zaczyna ich brakować organizm daje nam o tym znać różnego rodzaju problemami zdrowotnymi).
  • Jesteśmy w stanie określić czy stosowana dieta sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu układu trawiennego w szczególności jelita, czy też spożywamy substancje, które powodują odkładanie się w jelitach niemożliwych do przerobienia pokładów zanieczyszczeń. Pamiętajmy, że jelito cienkie odpowiada za przyswajanie substancji odżywczych z jedzenia tzn., że tak jak jelito przyswoi składniki odżywcze, minerały, witaminy, pierwiastki śladowe – taki będziemy mieli budulec do budowy nowych komórek naszego ciała… czyli zdrowych lub nie. Dzięki badaniu zobaczymy nie tylko w jakim stanie jest jelito, ale również czy organizm jest w trakcie oczyszczania go i czy ma do tego siłę – w tym czy będzie w stanie spożytkować w tym celu różnego typu preparaty.
  • Pośrednio możemy zaobserwować pracę nerek i trzustki (dzięki temu można dostrzec np skłonności cukrzycowe)
  • Sprawdzimy czy ciało ma siłę do wytwarzania mechanizmów obronnych w związku z pojawiającymi się na co dzień różnego typu problemami… od usuwania toksyn, walki z np. wirusami aż po samo-naprawę organów i tworzenie nowych komórek.

Badanie urządzeniem Clue stanowi nieodłączny element doprowadzania do zdrowia metodą BnR. Klient jest dokładnie informowany co do wyniku badań, a co za tym idzie najlepszych rozwiązań. Prowadzę osoby przeciętnie przez okres 3 – 6 miesięcy, monitorując i nadzorując postępy, dietę, potrzeby ruchowe, na bieżąco reagując na wszelkie zmiany.

Jak przygotować się do badania?

Należy trzy godziny przed badaniem zjeść posiłek bez pieczywa i cukru np. obiad i przez ten czas można pić różne płyny z wyjątkiem kawy, alkoholu i płynów zawierających cukier. Pozbyć się rzeczy metalowych bezpośrednio przylegających do ciała np. biżuterii. Najlepiej być ubrany w strój dwuczęściowy.

Weryfikacja metali ciężkich, obciążeń, organów, niedoborów witamin i minerałów itp.

Biorezonans Bio- Quantum wizualna weryfikacja, która pokaże na ekranie monitora zmiany mówiące o zakwaszeniu, niedoborach witamin i minerałów, aminokwasów, kolagenu reasumując ocenia stan narządów wewnętrznych, kondycję organizmu oraz predyspozycje chorobowe.

Ta biochemiczna analiza całego organizmu analizuje takie obszary organizmu jak:

  • układ krążenia i naczyń mózgowych (lepkość krwi, krystalizacja cholesterolu, tłuszcz we krwi, opór naczyniowy, elastyczność naczyń krwionośnych, zapotrzebowanie serca na krew, rzeczywiste ukrwienie mięśnia sercowego, elastyczność naczyń wieńcowych, elastyczność naczyń mózgowych,
  • funkcje przewodu pokarmowego (współczynnik wydzielania pepsyny, współczynnik perystaltyki żołądkowej i jelita cienkiego, współczynnik absorpcji żołądkowej i jelita cienkiego),
  • funkcja jelita (współczynnik ciśnienia jelitowego, bakterii jelitowych, okrężnicy i funkcji jelit),
  • funkcja wątroby (metabolizm białek, produkcja energii, funkcje detoksykacyjne, produkcja żółci, zawartość tłuszczu w wątrobie),
  • funkcje pęcherzyka żółciowego (globulina, bilirubina całkowita, fosfataza alkaliczna, zawartość kwasów żółciowych),
  • funkcje trzustki (insulina, polipeptydy trzustkowe, glukagon),
  • funkcje nerek (kwas moczowy, białkomocz),
  • funkcje płuc (pojemność życiowa i całkowita płuc, odporność dróg oddechowych, zawartość tlenu w tętnicach),
  • mózg (stan ukrwienia tkanki mózgowej, miażdżyca naczyń mózgowych, stan unerwienia czaszkowego, indeks pamięci),
  • gęstość mineralna kości (współczynnik osteoklastu, wielkość utraty wapnia, stopień hiperplazji kostnej, stopień osteoporozy, niemineralna gęstość kości),
  • choroby reumatyczne kości (stopień zwapnienia trzonu, bioder, współczynnik hiperplazji kości, współczynnik osteoporozy, reumatyzmu),
  • cukier we krwi (współczynnik wydzielania insuliny, poziom cukru we krwi, zawartość cukru w moczu),
  • pierwiastki śladowe (wapń, żelazo, cynk, selen, fosfor, potas, magnez, miedź, kobalt, mangan, jod, nikiel, fluor, molibden, wanad, cyna, krzem, strontu, boru),
  • witaminy (A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D3, E, K),
  • aminokwasy (lizyna, tryptofan, fenyloalanina, metionina, treonina, izoleucyna, leucyna, walina, histydyna, arginina),
  • koenzymy (nikotynamid, biotyna, kwas pantotenowy, kwas foliowy, koenzym Q10, glutation),
  • układ hormonalny (indeks wydzielania trzustki, prarthormonów, nadnerczy, przysadki, szyszynki, grasicy, gruczołów),
  • układ odpornościowy (indeks gruczołów limfatycznych, immunologicnzy migdałków, szpiku kostnego, śledziony, grasicy, immunoglobuliny, oddechowy indeks odpornościowy, indeks odporności błony śluzowej, pokarmowy układ odpornościowy),
  • tarczyca (wolnej tyroksyny FT4, tyreoglobuliny, przeciwciała anty-tyreoglobuliny, trójjodotyroniny T3),
  • toksyny (promieniowanie elektromagnetyczne, napoje pobudzające, tytoń/nikotyna, toksyczne pozostałości pestycydów),
  • metale ciężkie (ołów, rtęć, kadm, chrom, arsen, antymon, tal),
  • ogólny stan fizyczny (zdolność reakcji, siły umysłowe, odwodnienie, niedotlenienie, PH),
  • alergeny (pyłki, kurz, sierść, nikiel, owoce morza, nabiał, leki, alkohol),
  • otyłość (współczynnik metabolizmu lipidów; zaburzenia tkanki tłuszczowej, hiperinsulinemii, trójglicerydów),
  • skóra (indeks kolagenu, wolnych rodników, sebum, wilgotności, odporności, elastyczności, melaniny, rogowacenia),
  • kolagen (oczy, zęby, włosy i skóra, układu hormonalnego, odpornościowego, rozrodczego, nerwowego krążenia i naczyń mózgowych, żołądka i jelit, stawy i więzadeł),
  • lipidy w krwi (lepkość krwi, cholesterol całkowity, HDL,LDL, trójglicerydy, tłuszcz neutralny),
  • ginekologia (hormony żeńskie, prolaktyna, progesteron, gonadotropina, współczynnik zapalenia pochwy, zapalenia jajowodów i jajników, szyjki macicy),
  • piersi (współczynnik hiperplazji gruczołu mlecznego, gruczolakowłókniaka, współczynnik zapalenia tkanki piersiowej)

Jak przygotować się do badania?

Należy być na czczo lub min 4 godz po posiłku i przez ten czas należy pić tylko wodę bez kawy, alkoholu i płynów zawierających cukier. Dwa dni przed wizytą nie przyjmować suplementów i leków o ile nie zagrażają życiu. Pozbyć się rzeczy metalowych bezpośrednio przylegających do ciała np. biżuterii. Najlepiej być ubrany w strój dwuczęściowy. Pozbyć się rzeczy metalowych bezpośrednio przylegających do ciała np. biżuterii.

Analizator składu ciała

Analizator składu ciała – inaczej waga, która umożliwia ilościową analizę komponentów składu ciała ludzkiego z wykorzystaniem innowacyjnej technologii BIA – bioimpedancji elektrycznej.

Mierzone parametry to:

  • masa ciała w kg,

  • indeks masy ciała BMI,

  • masa tkanki tłuszczowej w %,

  • masa tkanki mięśniowej w kg,

  • wskaźnik trzewnej tkanki tłuszczowej,

  • masa mięśni w kg,

  • całkowita zawartość wody w organizmie w %,

  • całkowita zawartość wody w organizmie w kg,

  • masa tkanki beztłuszczowej (FFM) w kg,

  • wiek metaboliczny,

  • PPM – podstawowa przemiana materii (BMR),

  • wskaźnik budowy ciała Physique Rating,

  • wskaźnik otyłości,

  • idealna masa ciała,

Jak przygotować się do badania?

Należy 3 godziny przed badaniem zjeść posiłek bez pieczywa i cukru np. obiad i przez ten czas można pić różne płyny z wyjątkiem kawy, alkoholu i płynów zawierających cukier. Pozbyć się rzeczy metalowych bezpośrednio przylegających do ciała np. biżuterii. Najlepiej być ubrany w strój dwuczęściowy.